sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Març 2019 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
25
26
27
28
1
2
Fora
19:00 | Bàsquet
AD TORREFORTA B - Sènior Masculí A
0 - 0
TORREFORTA
3
00:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CBT-SALLE TORREFORTA
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Masculí A - A. B. EL VENDRELL 1
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - BÀSQUET BAIX GAIÀ A
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - A.E.S.E. A
0 - 0
REUS DEPORTIU
4
5
6
7
8
9
10:00 | Bàsquet
Aleví Masculí - CB MONTBLANC
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí - COL.LEGI LA SALLE REUS
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - BÀSQUET BAIX GAIÀ B
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CB.SALOU B
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Sots25 - BASQUET L'ARBOÇ - NEGRE
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
CBVALLS JOIERIA PIÑAS - Cadet Femení A
0 - 0
VALLS
10:30 | Bàsquet
CBVALLS SEVEN SEAS INVEST - Cadet Masculí A
0 - 0
VALLS
10:30 | Bàsquet
CB MORELL - Infantil Masculí
0 - 0
EL MORELL
10:45 | Bàsquet
CB CAMBRILS - Infantil Femení B
0 - 0
CAMBRILS
12:00 | Bàsquet
AMPA JOAN REBULL 2N - Prebenjamí
0 - 0
JOAN REBULL
12:30 | Bàsquet
MARE NOSTRUM - Preinfantil Femení A
0 - 0
TARRAGONA
10
00:00 | Bàsquet
Infantil Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - TGN BASQUET 03-04
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
AD TORREFORTA B - Júnior Masculí
0 - 0
TORREFORTA
19:30 | Bàsquet
C.B. NOU ESPLUGUES - Sènior Femení
0 - 0
ESPLUGUES DE LLOBREGAT
11
12
13
14
15
16
Fora
09:00 | Bàsquet
CB LA SELVA 5È SOLARCA - Aleví Femení
0 - 0
LA SELVA DEL CAMP
10:00 | Bàsquet
COL.LEGI FRANCES - Aleví Masculí
0 - 0
REUS ( col.legi Frances)
10:00 | Bàsquet
PARE MANYANET VERD - Benjamí
0 - 0
REUS (Pare Manyanet)
10:30 | Bàsquet
CB VILA-SECA - Júnior Masculí
0 - 0
VILA-SECA
11:00 | Bàsquet
CB LA SELVA - Infantil Masculí
0 - 0
LA SELVA DEL CAMP
19:45 | Bàsquet
TGN BÀSQUET 03A - Cadet Masculí A
0 - 0
TARRAGONA
17
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - C.B. LLIÇA D'AMUNT 1
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
ELISABETH PIF - Preinfantil Femení A
0 - 0
SALOU
17:30 | Bàsquet
CBVALLS SALA RED STAR - Sènior Masculí A
0 - 0
VALLS
18
19
20
21
22
23
10:00 | Bàsquet
Aleví Femení - CE ROCABRUNA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Aleví Masculí - ESC.ALBERICH I CASES
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí - COL.LEGI FRANCES
0 - 0
REUS DEPORTIU
13:00 | Bàsquet
Prebenjamí - C.VIDAL I BARRAQUER/EBC
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - C.B. VILA-SECA GROC
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - C.B. CALAFELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Masculí A - BASQUET TERESIANES 2003
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - CB.ÀGUILES A
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - TORREDEMBARRA B.C.
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Infantil Femení A - ESCOLA PUIGCERVER
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Sots25 - CB L'AMETLLA DE MAR
0 - 0
REUS DEPORTIU
24
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - BÀSQUET BAIX GAIÀ B
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - BÀSQUET L'ARBOÇ
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - BASQUET TERESIANES B
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
SALLE PLOMS REUS NEGRE - Cadet Femení A
0 - 0
REUS
18:45 | Bàsquet
MANYANET REUS A - Sènior Femení
0 - 0
REUS
25
26
27
28
29
30
00:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Benjamí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
AD TORREFORTA B - Cadet Femení B
0 - 0
TORREFORTA
09:15 | Bàsquet
AD TORREFORTA - Preinfantil Femení A
0 - 0
TORREFORTA
10:00 | Bàsquet
VIDAL I BARRAQUER/RBC 5É - Aleví Femení
0 - 0
CAMBRILS
10:30 | Bàsquet
CB SALOU - Infantil Masculí
0 - 0
SALOU
10:30 | Bàsquet
AE CLARET - Infantil Femení A
0 - 0
VALLS
11:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER/EBC - Aleví Masculí
0 - 0
CAMBRILS
12:30 | Bàsquet
AB SALLE TARRAGONA CMA - Cadet Masculí A
0 - 0
TARRAGONA
13:00 | Bàsquet
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU - Cadet Femení C
0 - 0
LES BORGES DEL CAMP
31
00:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení B - CBVALLS CESPA
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - MARQUÈS CB LLEIDA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
16:00 | Bàsquet
CB CALAFELL-CUBELLES - Júnior Masculí
0 - 0
CALAFELL
16:15 | Bàsquet
CB MORELL B - Sots25
0 - 0
EL MORELL
17:45 | Bàsquet
100 % NATURAL ELS MONJOS BC B - Sènior Masculí A
0 - 0
ELS MONJOS