sponsor

Calendari

Anterior Febrer 2019 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
28
29
30
31
1
Fora
19:30 | Hoquei Patins
CN REUS PLOMS B - Benjamí B
0 - 10
Reus
2
00:00 | Bàsquet
Benjamí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Aleví Masculí - C.VIDAL I BARRAQUER/EBC
10 - 6
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Aleví Femení - VIDAL I BARRAQUER/RBC 5É
10 - 6
REUS DEPORTIU
11:40 | Hoquei Patins
Aleví C - CE VENDRELL B
6 - 5
PALAU D'ESPORTS
12:55 | Hoquei Patins
Junior - CALDES Recam làser
7 - 4
PALAU D'ESPORTS
15:00 | Hoquei Patins
Benjamí C - CHP AMPOSTA
5 - 10
PALAU D'ESPORTS
17:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - MANYANET REUS
40 - 66
REUS DEPORTIU
20:00 | Hoquei Patins
Ok Lliga Femenina - CP CUENCAS MINERAS
6 - 1
PALAU D'ESPORTS
20:30 | Bàsquet
Sots25 - EL CARME BÀSQUET
82 - 71
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Hoquei Patins
CE VENDRELL B - Benjamí D
2 - 4
VENDRELL
12:30 | Hoquei Patins
TARREGA HPC - Aleví B
2 - 15
TARREGA
12:30 | Bàsquet
BÀSQUET BAIX GAIÀ B - Preinfantil Femení A
29 - 46
ALTAFULLA
16:30 | Bàsquet
BASQUET L'ARBOÇ - NEGRE - Infantil Masculí
17 - 67
ARBOÇ
17:00 | Hoquei Patins
CP RIUDOMS A - Benjamí A
0 - 7
RIUDOMS
17:30 | Hoquei Patins
CE VENDRELL A - Infantil A
3 - 6
VENDRELL
17:45 | Bàsquet
A. B. EL VENDRELL 2 - Cadet Masculí B
40 - 50
VENDRELL
19:30 | Bàsquet
AE CLARET - Sènior Masculí A
49 - 70
VALLS
3
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení B - TGN BÀSQUET B
58 - 62
REUS DEPORTIU
11:30 | Hoquei Patins
Aleví A - Mollerussa A
3 - 2
Palau d'esports
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení A - AD TORREFORTA A
52 - 72
REUS DEPORTIU
12:55 | Hoquei Patins
Juvenil - IGUALADA HC
5 - 2
PALAU D'ESPORTS
16:00 | Bàsquet
Júnior Femení B - CB ST PERE I ST PAU
34 - 76
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení A - BÀSQUET L'ARBOÇ
33 - 56
REUS DEPORTIU
18:00 | Hoquei Patins
1a Catalana Femení - CHP BIGUES I RIELLS
8 - 1
PALAU D'ESPORTS
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - C.E. SANT NICOLAU A
40 - 59
REUS DEPORTIU
20:00 | Hoquei Patins
1ª Catalana - PHC SANT CUGAT
5 - 1
Palau d'esports
Fora
09:00 | Hoquei Patins
UEH BARBERÀ - Fem 16
3 - 3
BARBERÀ
12:30 | Hoquei Patins
CP CALAFELL - Ok Lliga
0 - 6
VENDRELL
12:30 | Bàsquet
C. B. CANTAIRES TORTOSA CM - Cadet Masculí A
74 - 59
TORTOSA
16:00 | Hoquei Patins
SH CASAL L'ESPLUGA - Preb. Iniciació B
1 - 2
L'ESPLUGA DE FRANCOLÍ
4
5
6
7
8
Fora
20:30 | Hoquei Patins
CP MANLLEU B - Juvenil
2 - 3
MANLLEU
20:45 | Hoquei Patins
CEH SABADELL - 1a Catalana Femení
0 - 11
SABADELL
9
00:00 | Bàsquet
Aleví Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:30 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació B - REUS DEPORTIU C
3 - 1
PALAU D'ESPORTS
11:00 | Bàsquet
Benjamí - AE CLARET
10 - 6
REUS DEPORTIU
11:40 | Hoquei Patins
Aleví B - CH CADÍ
12 - 1
PALAU D'ESPORTS
12:55 | Hoquei Patins
Benjamí D - CN REUS PLOMS B
10 - 0
PALAU D'ESPORTS
13:00 | Bàsquet
Prebenjamí - ESCOLA MARIA CORTINA
9 - 15
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - BBG - BAR SPORT
85 - 46
REUS DEPORTIU
18:15 | Hoquei Patins
Ok Lliga Femenina - TELECABLE HOCKEY CLUB
2 - 4
PALAU D'ESPORTS
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CB MONTBLANC
63 - 52
REUS DEPORTIU
21:00 | Hoquei Patins
Ok Lliga - CP VIC
3 - 3
PALAU D'ESPORTS
Fora
16:00 | Bàsquet
AB EL VENDRELL - Júnior Femení B
68 - 52
VENDRELL
16:30 | Bàsquet
CB CONSTANTI - Júnior Masculí
50 - 76
CONSTANTI
17:00 | Hoquei Patins
CHP AMPOSTA - Prebenjamí A
0 - 3
AMPOSTA
17:30 | Hoquei Patins
CAMBRILS CH - Benjamí A
1 - 6
cambrils
18:00 | Hoquei Patins
CH ARENYS DE MAR - Aleví C
3 - 3
ARENYS DE MAR
18:30 | Bàsquet
CB BALAGUER - Sènior Femení
66 - 47
BALAGUER
10
00:00 | Bàsquet
Cadet Masculí A - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
10:15 | Hoquei Patins
Prebenjamí C - CH VILASECA B
0 - 3
PALAU D'ESPORTS
11:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CB VALLS
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:30 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació A - CP CALAFELL
3 - 0
PALAU D'ESPORTS
12:55 | Hoquei Patins
Infantil A - CE NOIA FREIXENET A
6 - 2
PALAU D'ESPORTS
17:00 | Hoquei Patins
Fem 16 - CERDANYOLA CH
0 - 1
PALAU D'ESPORTS
18:30 | Hoquei Patins
Benjamí C - CE VENDRELL B
6 - 1
PALAU D'ESPORTS
Fora
09:00 | Hoquei Patins
CP CALAFELL A - Prebenjamí A
0 - 3
CALAFEEL
17:30 | Hoquei Patins
SHUM FRIT RAVICH - Junior
4 - 7
MAÇANET
20:00 | Hoquei Patins
CH JUNEDA D - Aleví A
0 - 11
JUNEDA
11
12
13
14
15
Fora
20:30 | Hoquei Patins
CP VILANOVA A - Infantil A
0 - 0
VILANOVA
16
00:00 | Bàsquet
Aleví Femení - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Benjamí - ESCOLA PUIGCERVER RT
0 - 0
REUS (Escola Puigcerver)
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - CB.ÀGUILES B
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - CB MORELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Infantil Femení A - SALLE PLOMS REUS VERD
0 - 0
REUS DEPORTIU
21:00 | Hoquei Patins
Ok Lliga - WASKEN LODI
0 - 0
PALAU D'ESPORTS
Fora
09:15 | Bàsquet
CB CAMBRILS - Infantil Masculí
0 - 0
CAMBRILS
10:00 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER - Aleví Masculí
0 - 0
REUS (Escola Puigcerver)
11:00 | Bàsquet
AB LA SALLE TARRAGONA - Cadet Masculí B
0 - 0
SALLE TARRAGONA
11:00 | Bàsquet
AD TORREFORTA - Infantil Femení B
0 - 0
TORREFORTA
11:00 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER 4T - Benjamí
0 - 0
REUS (Escola Puigcerver)
12:30 | Bàsquet
BBG - PINTURAS CLARÀ - Cadet Masculí A
0 - 0
TORREDEMBARRA
15:30 | Hoquei Patins
UE HORTA - Fem 16
0 - 0
HORTA
16:30 | Bàsquet
AB SALLE TARRAGONA CF - Cadet Femení A
0 - 0
TARRAGONA
17:00 | Hoquei Patins
CN REUS PLOMS B - Benjamí C
0 - 0
REUS
19:30 | Hoquei Patins
ANDORRA HC - 1ª Catalana
0 - 0
ANDORRA
19:30 | Hoquei Patins
CP VILA-SANA - Ok Lliga Femenina
0 - 0
VILASANA
17
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - AD TORREFORTA
0 - 0
REUS DEPORTIU
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - BÀSQUET BAIX GAIA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - AD TORREFORTA B
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:30 | Hoquei Patins
Aleví A - BARÇA Lassa
0 - 0
PALAU D'ESPORTS
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CB MONTBLANC
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:55 | Hoquei Patins
Junior - IGUALADA HC
0 - 0
PALAU D'ESPORTS
15:30 | Hoquei Patins
Aleví B - CH JUNEDA B
0 - 0
PALAU D'ESPORTS
16:00 | Bàsquet
Júnior Femení B - CB ÀGUILES
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:45 | Hoquei Patins
Benjamí A - CE VENDRELL A
0 - 0
PALAU D'ESPORTS
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení A - CB CALAFELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
18:00 | Hoquei Patins
Juvenil - CE VENDRELL A
0 - 0
PALAU D'ESPORTS
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - CB GRANOLLERS 1
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:30 | Hoquei Patins
Fem 14 - HC PALAU DE PLEGAMANS
0 - 0
PALAU D'ESPORTS
Fora
09:30 | Hoquei Patins
CP CALAFELL - Preb. Iniciació B
0 - 0
VENDRELL
10:15 | Hoquei Patins
CP VIC - Fem 16
0 - 0
VIC
10:30 | Hoquei Patins
CH VILA-SECA A - Preb. Iniciació A
0 - 0
VILASECA
11:00 | Hoquei Patins
CN REUS PLOMS A - Benjamí B
0 - 0
Reus
11:30 | Hoquei Patins
CH VILA-SECA B - Prebenjamí B
0 - 0
VILA-SECA
16:30 | Hoquei Patins
CP RODA - 1a Catalana Femení
0 - 0
RODA
18:30 | Hoquei Patins
CP RIUDOMS - Prebenjamí C
0 - 0
RIUDOMS
18:30 | Bàsquet
SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS - Sènior Masculí A
0 - 0
REUS
19:45 | Bàsquet
CB CONSTANTÍ B - Sots25
0 - 0
CONSTANTI
18
19
20
21
22
23
00:00 | Bàsquet
Cadet Femení B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Aleví Masculí - ESCOLA PUIGCERVER 5É
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Aleví Femení - ESCOLA MONTSANT
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí - C.SANT JOSEP 4T
0 - 0
REUS DEPORTIU
13:00 | Bàsquet
Prebenjamí - LA SALLE REUS
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - CB SANT PERE I SANT PAU IM
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Masculí A - AD TORREFORTA A
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - BASQUET TERESIANES
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
SALLE PLOMS REUS BLANC - Cadet Femení C
0 - 0
REUS (Pavelló Reus-Ploms)
09:30 | Bàsquet
BÀSQUET BAIX GAIÀ - Infantil Femení A
0 - 0
ALTAFULLA
10:45 | Bàsquet
CB.ÀGUILES - Infantil Femení B
0 - 0
SANTA COLOMA DE QUERTALT
11:00 | Bàsquet
AB SALLE TARRAGONA CMB - Cadet Masculí B
0 - 0
TARRAGONA
11:30 | Bàsquet
AB LA SALLE TARRAGONA - Preinfantil Femení A
0 - 0
SALLE TARRAGONA
12:30 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES - Júnior Femení A
0 - 0
TARRAGONA
17:45 | Bàsquet
TBC - PNEUMÀTICS COMA-RUGA - Sots25
0 - 0
COMARRUGA
24
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - CB LA SELVA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - PARE MANYANET VERD
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení B - A. B. EL VENDRELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení A - TGN BÀSQUET 04B
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:45 | Bàsquet
CB CAMBRILS - Júnior Femení B
0 - 0
CAMBRILS
11:30 | Bàsquet
SALLE PLOMS REUS - Júnior Masculí
0 - 0
PLOMS ( Reus )
17:45 | Bàsquet
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - Sènior Femení
0 - 0
BADALONA
25
26
27
28
1
2
3