sponsor

Calendari

Anterior Desembre 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
27
28
29
30
1
Fora
21:30 | Hoquei Patins
Shum Maçanet - Juvenil
6 - 6
Maçanet
2
10:00 | Pàdel
AMERICANA MIXTA REUS DEPORTIU
Reus Deportiu
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - AE CLARET
6 - 10
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Prebenjamí - COL LA SALLE REUS
16 - 8
REUS DEPORTIU
11:45 | Hoquei Patins
Benjamí B - Reus Deportiu C
4 - 1
Palau d'Esports
12:00 | Bàsquet
Benjamí Femení - CNR PLOMS
2 - 0
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 02B
52 - 53
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - TGN BÀSQUET 03
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Patinatge
3era Convocatòria B i Certificat
Constantí
09:00 | Bàsquet
REUS PLOMS - Infantil Masculí Escolar
52 - 49
CN REUS PLOMS
09:15 | Bàsquet
AD TORREFORTA GROC - Cadet Femení C
49 - 52
TORREFORTA
09:15 | Bàsquet
CB CAMBRILS - Preinfantil Femení A
68 - 38
CAMBRILS
10:00 | Bàsquet
ESCOLLA PUIGCERVER - Els Ganxets-Reus Deportiu
10 - 6
ESCOLA PUIGCERVER
10:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS - Aleví
4 - 12
CAMBRILS
10:00 | Tennis
CAMPIONATS PROVINCIALS PER EQUIPS (2-3 Desembre)
C.T. Tarragona
10:30 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET VILA-SECA - Infantil Femení
57 - 47
VILA-SECA
11:30 | Hoquei Patins
Vila-Seca A - Prebenjamí C
3 - 0
Vila-seca
14:00 | Hoquei Patins
HC Sant Just B - Infantil B
3 - 7
Sant Just
16:00 | Hoquei Patins
CE Noia A - Juvenil
5 - 5
Sant Sadurni
16:00 | Hoquei Patins
Folgueroles - 2ª Catalana (FEM)
3 - 3
Folgueroles
18:30 | Bàsquet
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER - Sènior Femení
73 - 65
BALAGUER
19:00 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA SMB - Sots21
62 - 70
TORTOSA
20:00 | Bàsquet
C.B. MÓRA D'EBRE - Sènior Masculí B
97 - 72
MORA D'EBRE
21:30 | Hoquei Patins
Lleida Llista - 1ª Catalana
2 - 4
Lleida
3
09:30 | Tennis
+ 30 anys - VALLS CT A
2 - 3
Reus Deportiu
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - CBVALLS ALT CAMP ALUMINS
62 - 40
REUS DEPORTIU
11:30 | Hoquei Patins
Fem 14 - Hoquei Figueres
3 - 1
Palau d'Esports
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - SANT PAU
55 - 45
REUS DEPORTIU
12:45 | Hoquei Patins
2ª Catalana (FEM) - Sferic
4 - 4
Palau d'Esports
16:00 | Tennis
Cadet femení - CT Tarragona A
0 - 4
Reus Deportiu
17:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - A.B. LA SALLE TARRAGONA CF
60 - 56
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - C.B. CALAFELL A
60 - 57
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Patinatge
3era Convocatòria B i Certificat
Constantí
09:15 | Bàsquet
C.B. CAMBRILS - Júnior Masculí
75 - 63
CAMBRILS
10:00 | Hoquei Patins
CP Blanes Atletic B - Aleví B
3 - 9
Blanes
11:30 | Hoquei Patins
HC Valls A - Benjamí A
1 - 11
Valls
11:30 | Hoquei Patins
HF Sant Josep - Aleví A
1 - 7
Sant Sadurní
12:00 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER - Preinfantil Femení B
30 - 28
PUIGCERVER
16:00 | Bàsquet
CBVALLS CELLER CAL LLUÏSOT - Júnior Masculí
69 - 82
VALLS
17:30 | Hoquei Patins
Caldes Recam B - Infantil A
1 - 2
Caldes
21:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell - Junior
4 - 6
Calafell
4
5
6
7
8
9
12:55 | Hoquei Patins
Junior - Caldes Recam Laser A
1 - 7
Palau d'Esports
13:00 | Tennis
TORNEIG MASTER HEAD PROMESES DE TENNIS
Reus Deportiu
Logo
Fora
17:30 | Hoquei Patins
Mollet HC - 2ª Catalana (FEM)
0 - 2
Mollet
10
13:30 | Tennis
TORNEIG MASTER HEAD PROMESES DE TENNIS
Reus Deportiu
Logo
17:00 | Hoquei Patins
Aleví B - CP Blanes Atletic B
14 - 3
Palau d'Esports
18:15 | Hoquei Patins
Juvenil - Caldes Recam Laser A
9 - 4
Palau d'Esports
11
12
13
14
15
16
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
09:00 | Tennis
TORNEIG MASTER HEAD PROMESES DE TENNIS
Reus Deportiu
Logo
10:00 | Pàdel
I TORNEIG DE NADAL GADOP PADEL (16 i 17 de desembre)
Reus Deportiu
Logo
18:45 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - A.E. CLARET
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Infantil Femení - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS NEGRE
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
LA SALLE REUS - Benjamí Femení
0 - 0
LA SALLE REUS
10:00 | Bàsquet
COL.LEGI FRANCESC REUS - Aleví
0 - 0
COL FRANCESC REUS
11:00 | Bàsquet
C.SALLE REUS 5È - Els Ganxets-Reus Deportiu
0 - 0
SALLE REUS
11:00 | Bàsquet
C.PARE MANYANET - Prebenjamí
0 - 0
PARE MANYANET
12:00 | Bàsquet
CADET MASCULI CB SALOU - Cadet Masculí B
0 - 0
SALOU
12:00 | Bàsquet
ASSOCIACIÓ ESPORTIVA LA SENIA - Cadet Masculí A
0 - 0
LA SÈNIA
12:00 | Bàsquet
CB MORELL BLANC - Cadet Femení A
0 - 0
MORELL
13:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN REBULL - Esc Montsant Reus Deportiu
0 - 0
JOAN REBULL
13:00 | Bàsquet
E.GUILLEM FORTUNY-EB CAMBRILS - Benjamí Masculí
0 - 0
CAMBRILS
18:00 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET MONTBLANC - Sènior Masculí A
0 - 0
MONTBLANC
17
09:00 | Tennis
TORNEIG MASTER HEAD PROMESES DE TENNIS
Reus Deportiu
Logo
09:15 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - A.B. EL VENDRELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Sots21 - BÀSQUET BASE TARRAGONA NEGRE
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
PARTIT MARATO TV3 PERIODISTES vs SOCIS
REUS DEPORTIU
Logo
16:30 | Bàsquet
PRESENTACIÓ SECCIÓ BÀSQUET
REUS DEPORTIU
Logo
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - SAGRADA FAMILIA CLAROR A
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
11:00 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS BLANC - Cadet Femení B
0 - 0
PLOMS
18
19
20
21
22
18:00 | Tennis
FESTA FINAL D'ANY, ESCOLA DE PÀDEL DE NENS
Reus Deportiu
23
24
25
26
27
28
29
30
31