sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Novembre 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
30
31
1
Fora
16:00 | Bàsquet
SENIOR GROC SALOU - Sènior Masculí B
0 - 0
SALOU
2
3
4
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA LA SENIA
0 - 0
LA SÈNIA
20:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CADET MASCULI CB SALOU
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
A.E. CLARET - Preinfantil Femení B
0 - 0
VALLS
10:30 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS NEGRE - Infantil Femení
0 - 0
PLOMS
11:00 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA CF - Cadet Femení C
0 - 0
TARRAGONA
16:00 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER REUS - Sènior Masculí B
0 - 0
REUS
5
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - CB MORELL BLANC
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS BLANC
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CB SANT PERE I SANT PAU-JM
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
12:00 | Bàsquet
A.E. CLARET A - Sènior Masculí A
0 - 0
VALLS
12:00 | Bàsquet
ROCK LOVE TATTOO AMPOSTA - Sots21
0 - 0
AMPOSTA
6
7
8
9
10
11
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CB TARRAGONA B
0 - 0
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - EL CARME BÀSQUET
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
EL CARME BÀSQUET - Preinfantil Femení A
0 - 0
TARRAGONA
11:00 | Bàsquet
BASQUET L'ARBOÇ - Cadet Femení A
0 - 0
ARBOÇ
11:00 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES VERMELL - Infantil Femení
0 - 0
TARRAGONA
12:30 | Bàsquet
A.E. CLARET - Júnior Femení
0 - 0
VALLS
12:30 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES - Júnior Femení
0 - 0
TARRAGONA
16:30 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES 2002 - Cadet Femení B
0 - 0
TARRAGONA
20:00 | Bàsquet
LLUISOS DE GRACIA A - Sènior Femení
0 - 0
BARCELONA
12
09:30 | Bàsquet
Cadet Femení C - CB ALTAFULLA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - CB CONSTANTÍ
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Sots21 - ARTIS VIATGES - TORREDEMBARRA B.C.
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Sènior Femení - CBVALLS LEAR
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sènior Masculí B - CB CONSTANTÍ A
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CLUB BASQUET TORRES DE SEGRE
0 - 0
REUS DEPORTIU
13
14
15
16
17
18
18:45 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - A.B. EL VENDRELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Infantil Femení - COL·LEGI AURA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:15 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET AMPOSTA - Preinfantil Masculí
0 - 0
AMPOSTA
12:30 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA CMB - Cadet Masculí B
0 - 0
TARRAGONA
12:30 | Bàsquet
MANYANET REUS - Cadet Masculí A
0 - 0
PARE MANYANET
16:30 | Bàsquet
BASQUET L'ARBOÇ - Júnior Masculí
0 - 0
ARBOÇ
19:30 | Bàsquet
TORREDEMBARRA B.C. - Sènior Masculí A
0 - 0
TORREDEMBARRA
19
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - C.B. ÀGUILES
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - EL MEU BAR - TORREDEMBARRA B.C.
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Sots21 - CB MORELL B
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení - C.B. ÀGUILES
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sènior Masculí B - SENIOR GROC CB SALOU
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - BASQUET SAMA VILANOVA-SFA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES 2003 - Cadet Femení C
0 - 0
TARRAGONA
20
21
22
23
24
25
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení B - CLUB BASQUET LA SELVA
0 - 0
LA SELVA DEL CAMP
18:45 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - CB MORELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Infantil Femení - C.B. CANTAIRES TORTOSA IF
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
CB CAMBRILS - Preinfantil Masculí
0 - 0
CAMBRILS
12:15 | Bàsquet
C.B. CAMBRILS - Cadet Masculí A
0 - 0
CAMBRILS
13:00 | Bàsquet
CB ALTAFULLA - Cadet Masculí B
0 - 0
ALTAFULLA
16:15 | Bàsquet
CB.CALAFELL - Cadet Femení A
0 - 0
CALAFELL
26
00:00 | Bàsquet
Sènior Masculí B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CBVALLS MARIMON I BARRABEIG
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - CB SANT PERE I SANT PAU-CF
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení - C.B. CANTAIRES TORTOSA JF
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - ESCOLA PIA-ÀGUILES
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
ELISABETH PI-F - Preinfantil Femení A
0 - 0
SALOU
10:45 | Bàsquet
C.B. SANT PERE I SANT PAU - Sots21
0 - 0
ST PERE I ST PAU
18:30 | Bàsquet
C.B.BALAGUER - Sènior Masculí A
0 - 0
BALAGUER
27
28
29
30
1
2
3