sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Octubre 2018 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
1
2
3
4
5
6
00:00 | Bàsquet
Júnior Femení B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Masculí A - AB SALLE TARRAGONA
62 - 67
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Júnior Femení A - CB VALLS
47 - 40
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Sots25 - BASQUET TERESIANES
62 - 40
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
SALLE PLOMS REUS - Cadet Femení B
44 - 64
PLOMS ( Reus )
09:30 | Bàsquet
AEE JOAN XXIII - Cadet Femení C
55 - 70
TARRAGONA
10:45 | Bàsquet
CB CAMBRILS - Infantil Femení A
33 - 29
CAMBRILS
10:45 | Bàsquet
CB ÀGUILES - Infantil Femení B
70 - 45
STA COLOMA DE QUERALT
11:00 | Bàsquet
CB LA SELVA - Preinfantil Femení A
40 - 36
LA SELVA DEL CAMP
18:00 | Bàsquet
CB MONTBLANC - Sènior Masculí A
54 - 98
MONTBLANC
7
00:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CLUB BÀSQUET AMPOSTA
84 - 28
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - BBG ARTIS VIATGES
48 - 77
REUS DEPORTIU
Fora
19:00 | Bàsquet
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - Sènior Femení
64 - 62
REUS DEPORTIU
8
9
10
11
12
13
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS
62 - 58
REUS DEPORTIU
Fora
12:00 | Bàsquet
AES LA SÈNIA - Júnior Masculí
83 - 40
LA SÈNIA
17:45 | Bàsquet
A.E.S.E. A - Sènior Femení
51 - 48
HOSPITALET DEL LLOBREGAT
14
Fora
09:00 | Bàsquet
SALLE PLOMS REUS - Júnior Femení B
109 - 33
PLOMS ( Reus )
10:45 | Bàsquet
AD TORREFORTA - Júnior Femení A
29 - 49
TORREFORTA
15
16
17
18
19
20
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení B - C.B CANTAIRES TORTOSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Masculí B - BASQUET TERESIANES
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Infantil Femení A - AB EL VENDRELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Cadet Femení C - AE CLARET
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
CB CAMBRILS - Preinfantil Femení A
0 - 0
CAMBRILS
09:30 | Bàsquet
TGN BASQUET - Cadet Femení A
0 - 0
TARRAGONA
12:30 | Bàsquet
ADT - Infantil Masculí
0 - 0
TORREFORTA
21
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení B - AD TORREFORTA
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CB CONSTANTI
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Júnior Femení B - AE CLARET
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení A - CB VILA-SECA GROC
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - C.B. NOU ESPLUGUES
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
16:00 | Bàsquet
PLOMS SALLE REUS - Sots25
0 - 0
PLOMS ( Reus )
17:00 | Bàsquet
CLARET - Cadet Masculí A
0 - 0
VALLS
19:15 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES - Sènior Masculí A
0 - 0
TARRAGONA
22
23
24
25
26
27
00:00 | Bàsquet
Sots25 - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Cadet Femení B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - CB VILA-SECA GROC
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Masculí A - CB CANTAIRES TORTOSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - AD TORREFORTA B
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:30 | Bàsquet
CB EL MORELL - Infantil Femení A
0 - 0
EL MORELL
12:00 | Bàsquet
SANT PAU BÀQUET - Cadet Femení C
0 - 0
SANT PAU
12:30 | Bàsquet
CB MONTBLANC - Júnior Masculí
0 - 0
MONTBLANC
18:00 | Bàsquet
CB RAPITENC LA VELA AL VENT - Cadet Masculí B
0 - 0
LA RAPITA
28
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - ELISABEHT
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení A - MANYANET REUS
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Júnior Femení B - CB LA SELVA
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení A - CB MORELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
12:00 | Bàsquet
SALLE PLOMS REUS - Infantil Femení B
0 - 0
PLOMS ( Reus )
18:00 | Bàsquet
C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 - Sènior Femení
0 - 0
LLIÇA D'AMUNT
29
30
31
1
2
3
4