sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Octubre 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
25
26
27
28
29
30
1
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - BASQUET L'ARBOÇ
65 - 47
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - BASQUET TERESIANES 2002
43 - 41
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení - BASQUET TERESIANES
0 - 0
REUS DEPORTIU ajornat per la federació
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B
0 - 0
REUS DEPORTIU ajornat per la federació
Fora
19:45 | Bàsquet
SENIOR GROC CB SALOU - Sènior Masculí B
0 - 0
SALOU ajornat per la federació
2
3
4
5
6
7
00:00 | Bàsquet
Sènior Masculí B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CLUB BÀSQUET AMPOSTA
28 - 76
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - MANYANET REUS
63 - 53
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - A.B. LA SALLE TARRAGONA CMB
19 - 64
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
C.B. ÀGUILES - Júnior Femení
35 - 49
STA COLOMA DE QUERALT
09:15 | Bàsquet
COL·LEGI AURA - Infantil Femení
28 - 33
TARRAGONA
09:30 | Bàsquet
CB.LA SELVA NEGRE - Preinfantil Femení A
58 - 70
REUS DEPORTIU
12:15 | Bàsquet
C.B. ÀGUILES - Cadet Femení A
65 - 51
12:30 | Bàsquet
EL MEU BAR - TORREDEMBARRA B.C. - Cadet Femení B
66 - 36
TORREDEMBARRA
8
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - BASQUET TERESIANES 2003
62 - 47
17:30 | Bàsquet
Sots21 - C.B. SANT PERE I SANT PAU
58 - 40
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA
54 - 63
REUS DEPORTIU
Fora
11:00 | Bàsquet
A.B. EL VENDRELL - Preinfantil Femení B
40 - 29
18:30 | Bàsquet
CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA - Sènior Masculí A
77 - 61
CERVERA
9
10
11
12
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení - BÀSQUET TERESIANES
58 - 44
REUS DEPORTIU
13
14
Fora
19:15 | Bàsquet
C.B. IPSI A - OTTO SYLT - Sènior Femení
67 - 50
BARCELONA
15
16:00 | Bàsquet
Sots21 - C.B. CANTAIRES TORTOSA SMB
71 - 56
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sènior Masculí B - C.B. MÓRA D'EBRE
44 - 63
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CB LA SELVA A
55 - 83
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 00B - Júnior Masculí
59 - 64
PLOMS
16
17
18
19
20
21
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CB CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - C.B. CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CB ALTAFULLA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:30 | Bàsquet
CB MORELL - Preinfantil Femení B
0 - 0
MORELL
12:00 | Bàsquet
CB SANT PERE I SANT PAU-CF - Cadet Femení C
0 - 0
ST PERE I ST PAU
17:00 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA JF - Júnior Femení
0 - 0
TORTOSA
20:00 | Bàsquet
CB.BORGES-GARRIGUES - Sènior Masculí A
0 - 0
BORGES BLANQUES
22
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - ELISABETH PI-F
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - CB.CALAFELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - SALLE TORREFORTA CBT
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - MANYANET REUS A
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:30 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA IF - Infantil Femení
0 - 0
TORTOSA
12:30 | Bàsquet
CLUB BASQUET LA SELVA - Cadet Femení B
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
BÀSQUET BASE TARRAGONA NEGRE - Sots21
0 - 0
ST PERE I ST PAU
18:00 | Bàsquet
A.E. CLARET B - Sènior Masculí B
0 - 0
VALLS
23
24
25
26
27
28
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - CB CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - ESCOLA PUIGCERVER
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Infantil Femení - CLUB BÀSQUET VILA-SECA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 02B - Cadet Masculí A
0 - 0
PLOMS
09:30 | Bàsquet
TGN BÀSQUET 03 - Cadet Masculí B
0 - 0
TARRAGONA
09:30 | Bàsquet
BÀSQUET LESTONNAC TARRAGONA - Preinfantil Masculí
0 - 0
TARRAGONA
10:30 | Bàsquet
SANT PAU - Sènior Masculí A
0 - 0
TARRAGONA
19:00 | Bàsquet
CBALCANAR.COM - Júnior Masculí
0 - 0
ALCANAR
29
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - AD TORREFORTA GROC
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Femení - CBVALLS CELLER CAL LLUÏSOT
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Sots21 - MANYANET REUS B
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sènior Masculí B - EL CARME BÀSQUET
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - C.B. CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:30 | Bàsquet
CBVALLS ALT CAMP ALUMINS - Cadet Femení A
0 - 0
VALLS
19:30 | Bàsquet
JOVENTUT LES CORTS B - Sènior Femení
0 - 0
BARCELONA
30
31
1
2
3
4
5