sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Gener 2019 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13:00 | Bàsquet
Prebenjamí - ESC.PUIGCERVER
13 - 10
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - CB LA SELVA
61 - 51
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Masculí A - TGN BÀSQUET 03A
63 - 74
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - C.B. CALAFELL
82 - 36
REUS DEPORTIU
Fora
09:30 | Bàsquet
CB LA SELVA - Preinfantil Femení A
51 - 57
LA SELVA DEL CAMP
10:15 | Bàsquet
CB MONTBLANC - Aleví Masculí
4 - 12
MONTBLANC
16:00 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER - Infantil Femení A
24 - 40
REUS (Escola Puigcerver)
16:30 | Bàsquet
BÀSQUET L'ARBOÇ - Cadet Masculí B
61 - 50
ARBOÇ
16:30 | Bàsquet
CB.ÀGUILES A - Cadet Femení B
61 - 48
SANTA COLOMA DE QUERTALT
17:00 | Bàsquet
CB L'AMETLLA DE MAR - Sots25
70 - 53
AMETLLA DE MAR
18:00 | Bàsquet
C.B. CALAFELL - Cadet Femení C
66 - 60
CALAFELL
13
09:30 | Bàsquet
Cadet Femení A - SALLE PLOMS REUS NEGRE
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení B - CB.ÀGUILES
48 - 69
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CB LA SELVA
41 - 51
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Júnior Femení B - SALLE PLOMS REUS
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení A - AD TORREFORTA
67 - 34
REUS DEPORTIU
Fora
18:45 | Bàsquet
SANT GERVASI 1 - Sènior Femení
61 - 69
SANT GERVASI
14
15
16
17
18
19
11:00 | Bàsquet
Aleví Femení - CB LA SELVA 5È SOLARCA
9 - 7
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Aleví Masculí - COL.LEGI FRANCES
10 - 6
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí - PARE MANYANET VERD
10 - 6
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - ROCABRUNA-REUS DEPORTIU
74 - 36
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Infantil Femení A - AE CLARET
56 - 40
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Sots25 - CB MORELL B
72 - 62
REUS DEPORTIU
Fora
10:30 | Bàsquet
C.B. VILA-SECA GROC - Infantil Masculí
32 - 64
VILA-SECA
11:00 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES 2003 - Cadet Masculí A
40 - 58
TARRAGONA
11:30 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES - Cadet Masculí B
0 - 0
TARRAGONA
17:45 | Bàsquet
BBG ARTIS VIATGES - Júnior Masculí
90 - 51
TORREMBARRA
18:00 | Bàsquet
CB VILA-SECA GROC - Júnior Femení A
62 - 36
VILA-SECA
18:00 | Bàsquet
AE CLARET - Júnior Femení B
96 - 25
VALLS
20
00:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - MARE NOSTRUM
60 - 9
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - JOVIAT
69 - 54
REUS DEPORTIU
Fora
12:00 | Bàsquet
CBVALLS CESPA - Infantil Femení B
54 - 42
VALLS
21
22
23
24
25
26
16:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - CB SALOU
70 - 19
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Masculí A - AB SALLE TARRAGONA CMA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
00:00 | Bàsquet
E.PUIGCERVER 2N - Prebenjamí
14 - 10
ESC.PUIGCERVER
09:00 | Bàsquet
COL.LEGI FRANCES - Benjamí
4 - 12
REUS ( Col.legi Frances )
10:30 | Bàsquet
AB SALLE TARRAGONA IFB - Infantil Femení A
66 - 34
TARRAGONA
11:00 | Bàsquet
CE ROCABRUNA - Aleví Femení
10 - 6
LES BORGES DEL CAMP
17:00 | Bàsquet
C. B. CANTAIRES TORTOSA CF - Cadet Femení C
40 - 69
TORTOSA
17:30 | Bàsquet
CB LA SELVA - Júnior Femení B
0 - 0
LA SELVA DEL CAMP
17:30 | Bàsquet
CB EL MORELL - Júnior Femení A
69 - 36
EL MORELL
20:00 | Bàsquet
BÀSQUET L'ARBOÇ - TARONJA - Sots25
71 - 60
ARBOÇ
27
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - ELISABETH PIF
40 - 33
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CB RAPITENC LA VELA AL VENT
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - AES LA SÈNIA
41 - 73
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
ELISABETH IF - Infantil Femení B
50 - 47
SALOU
28
29
30
31
1
2
3