sponsor

Calendari (Bàsquet)

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
1
2
3
17:30 | Bàsquet
Aleví Negre - CB LA SELVA
10 - 6
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Aleví Vermell - ESCOLA JOAN REBULL
10 - 6
REUS DEPORTIU
4
5
6
10:00 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - ESCOLA JOAN REBULL
9 - 7
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Benjamí - C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS
4 - 12
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Aleví Vermell - ESCOLA JOAN REBULL
10 - 6
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Infantil Masculi Escolar - AB LA SALLE TARRAGONA
43 - 46
LA SALLE TARRAGONA
20:30 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - A.B. EL VENDRELL
54 - 49
REUS DEPORTIU
Fora
10:45 | Bàsquet
C.B. ÀGUILES - Cadet Femení Negre
25 - 73
ST COLOMA DE QUERALT
17:30 | Bàsquet
SOMMOS PENYA FRAGATINA - Senior Masculí A
85 - 69
FRAGA
17:45 | Bàsquet
VEDRUNA GRACIA A - Senior Femení
62 - 58
BARCELONA
18:00 | Bàsquet
A.E. POBLA MAFUMET-CARMELITES S21 - Senior Masculí B
66 - 62
LA POBLA DE MAFUMET
19:00 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA SENIOR B - Sots 21 Masculí
67 - 39
TORTOSA
7
09:30 | Bàsquet
Infantil Femení Vermell - AD TORREFORTA NEGRE
51 - 41
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - A.B. LA SALLE TARRAGONA IM
73 - 76
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Masculí - C.B. CANTAIRES TORTOSA CADET M
51 - 54
REUS DEPORTIU
19:30 | Bàsquet
Infantil Femení Negre - EL MEU BAR-TORREDEMBARRA
54 - 44
REUS DEPORTIU
Fora
17:00 | Bàsquet
CB MONTBLANC - CAL MAGRET - Cadet Femení Vermell
35 - 45
MONTBLANC
8
9
17:45 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - ESCOLLA PUIGCERVER 3r
8 - 8
REUS DEPORTIU
18:00 | Bàsquet
Cadet Masculí - PARE MANYANET
55 - 77
REUS DEPORTIU
10
17:30 | Bàsquet
Prebenjamí - COL.LEGI LA SALLE REUS
13 - 11
REUS DEPORTIU
11
12
Fora
17:30 | Bàsquet
AE PARE MANYANET GROC - Esc Sta Anna-Reus Deportiu
8 - 8
PARE MANYANET
13
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
00:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
11:30 | Bàsquet
Cadet Femení Vermell - C.B. SANT PERE I SANT PAU
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sots 21 Masculí - C. JOVENTUT D'ULLDECONA
61 - 61
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Senior Masculí A - C.B. VILA-SECA GROC
51 - 78
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
MANYANET REUS VERD - Preinfantil Masculí
65 - 62
REUS
09:30 | Bàsquet
A.B LA SALLE TARRAGONA - Infantil Femení Negre
50 - 47
TARRAGONA
10:00 | Bàsquet
ESC ALBERICH I CASAS - Benjamí
8 - 8
ESC ALBERICH I CASAS
11:00 | Bàsquet
AD TORREFORTA GROC - Infantil Femení Vermell
28 - 47
TORREFORTA
14
18:00 | Bàsquet
Cadet Femení Negre - TGN BÀSQUET NEGRE
68 - 28
REUS DEPORTIU
19:30 | Bàsquet
Senior Femení - A.B. LA SALLE TARRAGONA SF
78 - 58
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
C.B. SANT PERE I SANT PAU - Senior Masculí B
51 - 54
ST PERE I ST PAU
15
16
17
18
19
20
00:00 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Benjamí - AE PARE MANYANET GROC
12 - 8
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Senior Masculí B - C.B. SANT PERE I SANT PAU
65 - 63
REUS DEPORTIU
Fora
12:00 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA PIF - Preinfantil Femení
47 - 49
SALLE TARRAGONA
17:30 | Bàsquet
C.E. XAMBA VILAFRANCA A - Senior Femení
31 - 62
VILAFRANCA
18:15 | Bàsquet
C. JOVENTUT D'ULLDECONA - Sots 21 Masculí
65 - 50
ULLDECONA
21
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení Vermell - CBA CONSTRUCAT6
51 - 14
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
PARTIT 3er i 4rt LLOC SENIOR TERRITORIAL CB CAMBRILS-AE CLARET
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES - Cadet Femení Vermell
21 - 61
TARRAGONA
22
23
24
25
26
27
00:00 | Bàsquet
Infantil Femení Vermell - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
Fora
12:00 | Bàsquet
TGN BÀSQUET - Infantil Femení Negre
0 - 0
TGN FINAL A QUATRE
Logo
28
19:30 | Bàsquet
Cadet Femení Vermell - A.B. LA SALLE TARRAGONA CF
0 - 0
REUS DEPORTIU
29
30
31
1
2
3
4