sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Febrer 2019 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
28
29
30
31
1
2
00:00 | Bàsquet
Benjamí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Aleví Masculí - C.VIDAL I BARRAQUER/EBC
10 - 6
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Aleví Femení - VIDAL I BARRAQUER/RBC 5É
10 - 6
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - MANYANET REUS
40 - 66
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Sots25 - EL CARME BÀSQUET
82 - 71
REUS DEPORTIU
Fora
12:30 | Bàsquet
BÀSQUET BAIX GAIÀ B - Preinfantil Femení A
29 - 46
ALTAFULLA
16:30 | Bàsquet
BASQUET L'ARBOÇ - NEGRE - Infantil Masculí
17 - 67
ARBOÇ
17:45 | Bàsquet
A. B. EL VENDRELL 2 - Cadet Masculí B
40 - 50
VENDRELL
19:30 | Bàsquet
AE CLARET - Sènior Masculí A
49 - 70
VALLS
3
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení B - TGN BÀSQUET B
58 - 62
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení A - AD TORREFORTA A
52 - 72
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Júnior Femení B - CB ST PERE I ST PAU
34 - 76
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení A - BÀSQUET L'ARBOÇ
33 - 56
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - C.E. SANT NICOLAU A
40 - 59
REUS DEPORTIU
Fora
12:30 | Bàsquet
C. B. CANTAIRES TORTOSA CM - Cadet Masculí A
74 - 59
TORTOSA
4
5
6
7
8
9
00:00 | Bàsquet
Aleví Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Benjamí - AE CLARET
10 - 6
REUS DEPORTIU
13:00 | Bàsquet
Prebenjamí - ESCOLA MARIA CORTINA
9 - 15
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - BBG - BAR SPORT
85 - 46
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CB MONTBLANC
63 - 52
REUS DEPORTIU
Fora
16:00 | Bàsquet
AB EL VENDRELL - Júnior Femení B
68 - 52
VENDRELL
16:30 | Bàsquet
CB CONSTANTI - Júnior Masculí
50 - 76
CONSTANTI
18:30 | Bàsquet
CB BALAGUER - Sènior Femení
66 - 47
BALAGUER
10
00:00 | Bàsquet
Cadet Masculí A - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
11:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CB VALLS
0 - 0
REUS DEPORTIU
11
12
13
14
15
16
00:00 | Bàsquet
Aleví Femení - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Benjamí - ESCOLA PUIGCERVER RT
0 - 0
REUS (Escola Puigcerver)
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - CB.ÀGUILES B
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - CB MORELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Infantil Femení A - SALLE PLOMS REUS VERD
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
CB CAMBRILS - Infantil Masculí
0 - 0
CAMBRILS
10:00 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER - Aleví Masculí
0 - 0
REUS (Escola Puigcerver)
11:00 | Bàsquet
AB LA SALLE TARRAGONA - Cadet Masculí B
0 - 0
SALLE TARRAGONA
11:00 | Bàsquet
AD TORREFORTA - Infantil Femení B
0 - 0
TORREFORTA
11:00 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER 4T - Benjamí
0 - 0
REUS (Escola Puigcerver)
12:30 | Bàsquet
BBG - PINTURAS CLARÀ - Cadet Masculí A
0 - 0
TORREDEMBARRA
16:30 | Bàsquet
AB SALLE TARRAGONA CF - Cadet Femení A
0 - 0
TARRAGONA
17
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - AD TORREFORTA
0 - 0
REUS DEPORTIU
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - BÀSQUET BAIX GAIA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - AD TORREFORTA B
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CB MONTBLANC
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Júnior Femení B - CB ÀGUILES
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení A - CB CALAFELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - CB GRANOLLERS 1
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
18:30 | Bàsquet
SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS - Sènior Masculí A
0 - 0
REUS
19:45 | Bàsquet
CB CONSTANTÍ B - Sots25
0 - 0
CONSTANTI
18
19
20
21
22
23
00:00 | Bàsquet
Cadet Femení B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Aleví Masculí - ESCOLA PUIGCERVER 5É
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Aleví Femení - ESCOLA MONTSANT
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí - C.SANT JOSEP 4T
0 - 0
REUS DEPORTIU
13:00 | Bàsquet
Prebenjamí - LA SALLE REUS
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - CB SANT PERE I SANT PAU IM
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Cadet Masculí A - AD TORREFORTA A
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - BASQUET TERESIANES
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
SALLE PLOMS REUS BLANC - Cadet Femení C
0 - 0
REUS (Pavelló Reus-Ploms)
09:30 | Bàsquet
BÀSQUET BAIX GAIÀ - Infantil Femení A
0 - 0
ALTAFULLA
10:45 | Bàsquet
CB.ÀGUILES - Infantil Femení B
0 - 0
SANTA COLOMA DE QUERTALT
11:00 | Bàsquet
AB SALLE TARRAGONA CMB - Cadet Masculí B
0 - 0
TARRAGONA
11:30 | Bàsquet
AB LA SALLE TARRAGONA - Preinfantil Femení A
0 - 0
SALLE TARRAGONA
12:30 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES - Júnior Femení A
0 - 0
TARRAGONA
17:45 | Bàsquet
TBC - PNEUMÀTICS COMA-RUGA - Sots25
0 - 0
COMARRUGA
24
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - CB LA SELVA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Masculí B - PARE MANYANET VERD
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení B - A. B. EL VENDRELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení A - TGN BÀSQUET 04B
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:45 | Bàsquet
CB CAMBRILS - Júnior Femení B
0 - 0
CAMBRILS
11:30 | Bàsquet
SALLE PLOMS REUS - Júnior Masculí
0 - 0
PLOMS ( Reus )
17:45 | Bàsquet
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - Sènior Femení
0 - 0
BADALONA
25
26
27
28
1
2
3