sponsor

Calendari

Anterior Setembre 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
09:00 | Tennis
Americana de Veterans de tennis
Reus Deportiu
15:00 | Hoquei Patins
Benjamí C - CN Reus Ploms B
10 - 0
Palau d'Esports
16:15 | Hoquei Patins
Prebenjamí B - Reus Deportiu C
3 - 0
Palau d'Esports
18:30 | Hoquei Patins
Benjamí A - CP Riudoms
19 - 0
Palau d'Esports
Fora
16:00 | Pàdel
Padel Reus B - Absolut masculí A
0 - 3
Reus
17:00 | Hoquei Patins
CH Vila-seca - Preb. Iniciació B
3 - 0
Vila-Seca
17:45 | Bàsquet
SANT IGNASI A - Sènior Femení
78 - 57
BARCELONA
18:45 | Hoquei Patins
CP Vic - Junior
6 - 2
Vic
17
11:00 | Hoquei Patins
Benjamí B - CHP Amposta
6 - 3
Palau d'Esports
12:15 | Hoquei Patins
2ª Catalana - CP Malgrat (FEM)
3 - 2
Palau d'Esports
17:00 | Pàdel
TORNEIG BRONZE DE PADEL (Del 17 al 24 setembre)
Reus Deportiu
Logo
18:00 | Hoquei Patins
2ª Catalana - Sentmenat
0 - 0
Palau d'Esports
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CB MOLLERUSSA
69 - 59
REUS DEPORTIU
Fora
11:30 | Hoquei Patins
HC Valls - Prebenjamí A
0 - 3
Valls
17:30 | Hoquei Patins
CP Manlleu A - Juvenil
0 - 0
Manlleu
18
19
20
21
22
23
17:30 | Pàdel
Absolut masculí A - Pàdel Bonmont
0 - 0
Reus Deportiu
24
Fora
12:00 | Pàdel
Pàdel Puigpelat A - Absolut masculi B
0 - 0
Puigpelat
17:00 | Bàsquet
CBVALLS TOT JOC INTERESPORT - Sènior Masculí A
0 - 0
VALLS
17:00 | Pàdel
Tennis Salou H2O B - Absolut femení
0 - 0
Salou
25
26
27
28
29
30
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Pàdel
Absolut femení - CT Montblanc
0 - 0
Reus Deportiu
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - EL CARME BÀSQUET
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Infantil Femení - BASQUET TERESIANES VERMELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
EL CARME BÀSQUET - Cadet Masculí B
0 - 0
TARRAGONA
09:30 | Bàsquet
CB TARRAGONA B - Preinfantil Masculí
0 - 0
TARRAGONA
10:00 | Bàsquet
CB ALTAFULLA - Cadet Femení C
0 - 0
ALTAFULLA
10:30 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU - Cadet Masculí A
0 - 0
VILA-SECA
16:00 | Pàdel
Cub Sports A - Absolut masculí A
0 - 0
Cambrils
17:30 | Bàsquet
C.B.MÓRA D'EBRE - Júnior Masculí
0 - 0
MORA D'EBRE
18:00 | Bàsquet
CB MORELL B - Sots21
0 - 0
MORELL
19:30 | Bàsquet
SESE A - Sènior Femení
0 - 0
BARCELONA
1